Policja polityczna PiS rozpoczyna kampanie samorządową

Na oficjalnym portalu CBA ukazała się dzisiaj następująca – i dodajmy tryumfalna – informacja o zatrzymaniu prezydenta Tarnobrzega: 

„Agenci z Delegatury CBA w Rzeszowie zatrzymali w środę „na gorącym uczynku” Prezydenta Tarnobrzega - tuż po tym, jak przyjął 20 tysięcy złotych łapówki. Cała ta kwota została ujawniona i zabezpieczona w trakcie przeszukania w jego służbowym gabinecie.  

Prowadzący sprawę agenci CBA ustalili, że Prezydent Miasta Grzegorz K. w zamian za korzyść majątkową miał wydać pozytywną decyzję związaną z warunkami zagospodarowania przestrzennego w mieście. Funkcjonariusze Biura przeszukali pomieszczenia w Urzędzie Miasta Tarnobrzega i mieszkanie Grzegorza K. Przesłuchano osoby mogące mieć związek ze sprawą, zabezpieczono  dokumenty.   

Dziś zgromadzone przez CBA materiały trafiły do mazowieckiego wydziału Prokuratury Krajowej.  Zatrzymany przez rzeszowskich agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego Prezydent Tarnobrzega usłyszy zarzuty o charakterze korupcyjnym.”. 

Aresztowanie prezydenta Tarnobrzega jest rozpoczęciem kampanii samorządowej przez PiS. Będzie to kampania zastraszania, prowokacji – jasno to wynika z powyższego komunikatu – i fałszowania wyborów z czego opozycja nie do końca zdaje sobie sprawę. ? Policja polityczna PiS czyli CBA będzie używana do zastraszenia działaczy samorządowych. Z komunikatu wynika jednoznacznie, że dwóch agentów CBA wręczyło łapówkę prezydentowi Tarnobrzega i on ta łapówkę przyjął. Otóż w tym prostym opisie kryje się wiele możliwości, które powinny być natychmiast wyjaśnione, powinno być opublikowane nagranie – zarówno filmowe jak i magnetofonowe. Nie po raz pierwszy w historii agencji CBA posługują się prowokacją, która jest narzędziem ostatecznym w wykrywaniu korupcji. 

Polskie państwo zaczyna znów funkcjonować jak republika bananowa w Ameryce Południowej w latach 60 –tych XX wieku. 

red. portalu sila-lewicy.pl

Komentarze   

-1 #1 Leon 2018-02-23 17:00
Co pewnie nie wziął i siedzi za niewinność.Czy to PiS ,PO,PSL i nawet nierzeszony bez różnicy powinien być traktowany tak jak wszyscy.Zdaniem opozycji tzn.pseudoopozycji blafy strach padł bo okazało się że ludzie w Polsce umieją czytać,pisać liczyć i vofnąć się w czasie - analizując to co ktoś ukradł,zdefraudował albo posiada ni stąd ni z owąd bardzo duże majątki.Majątki nie mające uzasadnienia w dochodach- tsk to wszystko by można wytłumaczyć i usprawiedliwić.A co do sędziów niby z PiS to oni sami powinni założyć sprawę tym którzy ich oczerniają mówiąc że są nieuczciwymi adwokatami,sędziami,prokuratorami to pomówiemie i chyba to jest karalne.[wiki]Co to za obrńcy i kogo?[/wiki]
Cytować
0 #2 Kalina 2018-03-07 14:03
I tak wszystko w ostateczności w rękach sądu a sąd potrafi i może stwierdzić co zechce, nawet najbardziej absurdalnego http://pamietnikwindykatora.pl/2016/12/29/sedzia-poswiadcza-nieprawde/
Cytować

Dodaj komentarz

Wypełnij ankiete

Czy uważasz, że ustawa "dezubekizacyjna" zgodna jest z zasadami demokratycznego państwa prawa?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Portal sila-lewicy.pl powstał z inicjatywy niezależnych dziennikarzy z myślą o propagowaniu w przestrzeni medialnej zjednoczenia polskiej lewicy w jedną partię. Uważamy, że tylko silna partia lewicowa powstała z połączenia SLD i Partii Razem (do której dołączą lewicowe czy ekologiczne stowarzyszenia) jest w stanie powstrzymać degradację cywilizacyjną i kulturową jakiej jesteśmy świadkiem pod rządami PiS-u. Likwidacja trójpodziału władzy, podporządkowanie sądów władzy wykonawczej, wzrost nastrojów nacjonalistycznych, a nawet rasistowskich są bezpośrednim efektem rządów PiS -u.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy mogliby przyczynić się do tworzenia i popularyzacji serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.