PiS konsumuje totalne zwycięstwo

Po uchwaleniu przez „Sejm” kolejnej nowelizacji  ustawy o Sądzie Najwyższym, partia prezesa J. Kaczyńskiego przystępuje do medialnej ofensywy i wskazuje palcem wrogów publicznych rządu i Polski. Są nimi oczywiście media – przede wszystkim TVN, TVN24 TVN24bis. „Minister” Gliński zaskarżył satyryczny program TVN24 do nawoływania do anarchii i KRRIT już przystąpiła do akcji. 

 Rządowy tygodnik „Do Rzeczy” wspomaga w tym zbożnym dziele „ministra” publikując cały numer o grozie wiejącej z ekranów, kiedy biedny Polak – nieostrożnie – włączy guziczek na jedna z tych stacji. Z okładki bije tytuł „TVN – jedyna skuteczna opozycja” z komentarzem jednego z redaktorów „Do Rzeczy”: „VN24 subtelnie przedstawia manichejską wizję świata podzielonego na dwa obozy: niedemokratyczną władzę i demokratyczną opozycję, wspierającą szlachetnych sędziów”. 

 Wolne media – media nie kontrolowane przez PiS są od dzisiaj największym wrogiem Wolnej i Niepodległej Polski za którą oddali życie w 2010 roku ofiary zamachu zorganizowanego wspólnie przez Putina i polska Targowicę. Opozycja przypomina leśną partyzantkę, która chroni się w gajach i lasach goniona przez ogary J. Kaczyńskiego. Zwycięstwo – jak je podkreślić? Kogo najpierw aresztować? Kogo wyrzucić z pracy. Ileż to pracy czeka CBA i prokuraturę. Do dzieła panie i panowie – do dzieła. 

K. K 

Dodaj komentarz

Wypełnij ankiete

Czy uważasz, że ustawa "dezubekizacyjna" zgodna jest z zasadami demokratycznego państwa prawa?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Portal sila-lewicy.pl powstał z inicjatywy niezależnych dziennikarzy z myślą o propagowaniu w przestrzeni medialnej zjednoczenia polskiej lewicy w jedną partię. Uważamy, że tylko silna partia lewicowa powstała z połączenia SLD i Partii Razem (do której dołączą lewicowe czy ekologiczne stowarzyszenia) jest w stanie powstrzymać degradację cywilizacyjną i kulturową jakiej jesteśmy świadkiem pod rządami PiS-u. Likwidacja trójpodziału władzy, podporządkowanie sądów władzy wykonawczej, wzrost nastrojów nacjonalistycznych, a nawet rasistowskich są bezpośrednim efektem rządów PiS -u.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy mogliby przyczynić się do tworzenia i popularyzacji serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.