Bojkot referendum A. Dudy

Prezydent A. Duda spłaca  dług swemu przełożonemu J. Kaczyńskiemu i w momencie walki społeczeństwa polskiego o niezawisłe sądy i demokrację w Polsce, przedstawia swoją propozycje zmian Konstytucji – bzdurną od a do z -, której celem jest tylko i wyłącznie przykrycie medialne likwidacji demokracji w Polsce przez PiS i właśnie jego. Zamiast o praworządności Polacy – według zamysłu – marketingowców PiS, będą dyskutowali o 10 pytaniach, które ma zamiar przedstawić prezydent Duda polskiemu społeczeństwu. Oczywiście nasza odpowiedź może być tylko jedna.

 

Bojkot. Całkowity bojkot tego teatru groteski jakim jest referendum zaproponowane przez A. Dude. Bojkot nie referendum, ale zagrywki medialnej, która ma odciągnąć naszą uwagę od procesu niszczenia demokracji praworządności jaki odbywa się w naszym kraju. Pytania? To nie są pytania, to jest świadome oszukiwanie polskiego Narodu, to jest polityczny skandal. Zamiast zaproponowania dyskusji o reformie sądownictwa w Polsce – prezydent A. Duda, podpisuje wszystko co mu podsuną na biurko figuranci z Nowogrodzkiej. 

Referendum będzie zbojkotowane. To jest nasz obowiązek – obowiązek obywateli, a nie niewolników J. Kaczyńskiego.

redakcja portalu sila-lewicy.pl

Dodaj komentarz

Wypełnij ankiete

Czy uważasz, że ustawa "dezubekizacyjna" zgodna jest z zasadami demokratycznego państwa prawa?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Portal sila-lewicy.pl powstał z inicjatywy niezależnych dziennikarzy z myślą o propagowaniu w przestrzeni medialnej zjednoczenia polskiej lewicy w jedną partię. Uważamy, że tylko silna partia lewicowa powstała z połączenia SLD i Partii Razem (do której dołączą lewicowe czy ekologiczne stowarzyszenia) jest w stanie powstrzymać degradację cywilizacyjną i kulturową jakiej jesteśmy świadkiem pod rządami PiS-u. Likwidacja trójpodziału władzy, podporządkowanie sądów władzy wykonawczej, wzrost nastrojów nacjonalistycznych, a nawet rasistowskich są bezpośrednim efektem rządów PiS -u.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy mogliby przyczynić się do tworzenia i popularyzacji serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.