A. Macierewicz oskarża braci Kaczyńskich

Antoni Macierewicz stwierdził dzisiaj, że ładunek wybuchowy w TU-154M nie mógł być zainstalowany na lotnisku w Warszawie. Szef podkomisji smoleńskiej sugeruje, że musiało się to stać w Rosji, gdzie wcześniej remontowana była maszyna. Dlaczego? Dlatego – odpowiada A. Macierewicz -, że aby zainstalować ładunek potrzebny byłby do tego demontaż całego skrzydła. Były szef MON sugeruje jednak, że materiały wybuchowe umieszczono w rosyjskiej Samarze.   

 Pół roku przed katastrofą maszyna była tam remontowana . Jeżeli to prawda, że maszyna, którą leciała większość elity politycznej III Rzeczpospolitej była remontowana w Rosji pół roku przed katastrofą smoleńską i że wtedy założono tam ładunek wybuchowy, to jest to największe oskarżenie państwa polskiego jakie sformułowano. Bowiem oznaczałoby to, że przez pół roku ładunek nie został wykryty przez służby specjalne zarówno prezydenta jak i rządu. Jest to oskarżenie zarówno prezydenta L. Kaczyńskiego jak i premiera Tuska.

 I pojawia się pytanie; ideologia PiS – u w tamtym czasie jest prosta – wrogiem jest Rosja. Prezydent L. Kaczyński leci do Gruzji, wiedząc, że to spotkanie doprowadzi do białej pasji Rosjan. Prowokuje Rosję i jednocześnie leci do Smoleńska samolotem remontowanym w Rosji czyli remontowanym przez służby specjalne Putina! Jeżeli w tym bełkocie A. Macierewicza jest cień prawdy to jest to największe oskarżenie braci Kaczyńskich jaki wymyślono.

red. portalu sila-lewicy.pl

 

Dodaj komentarz

Wypełnij ankiete

Czy uważasz, że ustawa "dezubekizacyjna" zgodna jest z zasadami demokratycznego państwa prawa?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Portal sila-lewicy.pl powstał z inicjatywy niezależnych dziennikarzy z myślą o propagowaniu w przestrzeni medialnej zjednoczenia polskiej lewicy w jedną partię. Uważamy, że tylko silna partia lewicowa powstała z połączenia SLD i Partii Razem (do której dołączą lewicowe czy ekologiczne stowarzyszenia) jest w stanie powstrzymać degradację cywilizacyjną i kulturową jakiej jesteśmy świadkiem pod rządami PiS-u. Likwidacja trójpodziału władzy, podporządkowanie sądów władzy wykonawczej, wzrost nastrojów nacjonalistycznych, a nawet rasistowskich są bezpośrednim efektem rządów PiS -u.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy mogliby przyczynić się do tworzenia i popularyzacji serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.