Apoteoza rasizmu - Ziemkiewicza

Ziemkiewicz w felietonie pt. „Jaro wszechmocny” twierdzi, że atak Izraela na nowelizację ustawy o IPN i oskarżenia Polaków – przez różne środowiska żydowskie na całym świecie – o wrodzony antysemityzm i o współorganizowania Zagłady, umożliwi J. Kaczyńskiemu dokonanie podziału społeczeństwa polskiego na tych, którzy krytykując nowelizację automatycznie popierają histeryczne głosy polityków Izraela – czyli niszczą heroiczny obraz walczącej z nazizmem Polski i na Prawdziwych Polaków, którzy doskonale wiedzą, że Polacy byli ofiarami hitleryzmu prawie tak samo jak Żydzi i że wszelkie oskarżenia Polaków o antysemityzm i współudział w Shoah jest narodowym zaprzaństwem.

  Zdradą. Hańbą.  J. Kaczyński dzięki premierowi Izraela Netanjahu i jego wrodzonemu antypolonizmowi, który podyktował jemu i jego kolegom obrażające insynuacje pod adresem naszego narodu podzieli wyborców na Polaków i nie-Polaków. Kto krytykuje nowelizację ustawy nie jest Polakiem tylko obcoplemieńcem.

 Kto w oparciu o liczne świadectwa spisane przez samych Polaków – o morderstwach popełnianych przez szmalcowników, partyzantów i chłopów na zbiegłych z gett Żydach, stwierdzi, że reakcje polityków izraelskich były przesadzone, a nawet histeryczne, ale sedno ich pretensji ma uzasadnienie – jest zdrajcą i wcieleniem antypolskiego Szatana, którego celem jest unicestwienie naszej Ojczyzny.

 Podział na „Polskę i nie-Polskę” – czego Ziemkiewicz nie chce zauważyć, jest podziałem rasistowskim i w ten sposób publicysta „Do Rzeczy” przyznaje rację, tym, którzy o to oskarżają prezesa PiS. Problem w zarysowanej w ten sposób genialnej strategii J. Kaczyńskiego, przed która kornie chyli głowę Ziemkiewicz, jest taki, że ten podział używany jest już od dawna przez A. Macierewicz, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy wyspecjalizował się w wykluczaniu z Narodu Polskiego tych wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają.

 Jeżeli Ziemkiewicz ma racje to A. Macierewicz dostał potężna bron ideologiczna, którą będzie wykorzystywał w walce wewnątrz PiS. Przypomnijmy, że już w tej chwili ofiarowała mu TV Republika cotygodniowy program polityczny. To A. Macierewicz jest ideologiem nowego podziału na Polaków i nie-Polaków. Macierewicz jest politykiem, który nie waha się tworzyć zrębów totalitarnej ideologii polocentryzmu. Jego formuły przypominają do złudzenia definicje „wroga klasowego” z pism Lenina. A. Macierewicz kilka dni temu powtórzył w TV Trwam i TVP info dwukrotnie prawie identyczne zdanie, cytuje: 

„To jest wielka zdobycz, że udało się zebrać społeczeństwie w jednym obozie” oraz „To jest wielka, wielka zdobycz Polaków, którzy zjednoczyli się w jednym bloku patriotycznym.”

PZPR – była czołową siłą narodu. PiS – według A. Macierewicza – jest jedyną siłą narodu. PiS jest Polską. Kto nie jest w PiS lub kto go nie popiera, nie jest Polakiem. W historii naszego kraju nie było człowieka, który by bardziej podzielił naród na dwie wrogie połówki. A. Macierewicz został neototalitarystą.

 Zwróćmy uwagę, że także redakcja „Do Rzeczy” bierze aktywnie udział w tym procederze i świadczy o tym nie tylko obłąkańczy felieton Ziemkiewicza, ale także ideologia całego pisma, które z zapałem niszczy Kościół Katolicki w Polsce. Kilka lat temu kto atakował Kościół, ten atakował Polskę. Kto atakował Kościół Katolicki w Polsce ten niszczył naszą Świętą Ojczyznę. Dzisiaj biskupom się przypomina, że są tylko urzędnikami kościelnymi., lewackim klerem. Na naszych oczach Kościół Katolicki niszczony jest przez jego zaciętych wyznawców PiS bez wahania rozpoczął kampanie oczerniania biskupów, którzy nie klękają przed księdzem Rydzykiem. 

Nadworny katolicki ideolog dworu J. Kaczyńskiego, red. Naczelny tygodnika „Do Rzeczy” P. Lisicki, oskarżył Prymasa Polski o próbę „islamizacji Polski”. Kto chce pomagać uchodźcom z Syrii, jest wrogiem Polski, grzmią PiS –owskie media. Prymas Polski, Przewodniczący Episkopatu arcybiskup Gądecki, arcybiskup Nyczaj są de facto „lewakami w sułtanach”, zdrajcami   katolickiego ludu, który wierzy tylko głosowi Radia Maryja i księdzu Rydzykowi. Rasiści zwalczający Kościół Katolicki, o to kim jest dzisiejszy obóz zmiany Polaków w swoje zaprzeczenie.

P. P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Wypełnij ankiete

Czy uważasz, że ustawa "dezubekizacyjna" zgodna jest z zasadami demokratycznego państwa prawa?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Portal sila-lewicy.pl powstał z inicjatywy niezależnych dziennikarzy z myślą o propagowaniu w przestrzeni medialnej zjednoczenia polskiej lewicy w jedną partię. Uważamy, że tylko silna partia lewicowa powstała z połączenia SLD i Partii Razem (do której dołączą lewicowe czy ekologiczne stowarzyszenia) jest w stanie powstrzymać degradację cywilizacyjną i kulturową jakiej jesteśmy świadkiem pod rządami PiS-u. Likwidacja trójpodziału władzy, podporządkowanie sądów władzy wykonawczej, wzrost nastrojów nacjonalistycznych, a nawet rasistowskich są bezpośrednim efektem rządów PiS -u.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy mogliby przyczynić się do tworzenia i popularyzacji serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.